من و شهریور۱۳۹۴

من و شهریور۱۳۹۴

الف) موضوع برنامه: حد – دنباله

۱) ابتدا با استفاده از DVD های بسته آموزشیحد،پیوستگی و مجانب ، بخش حد اون رو تا سر تیتر تعریف حد با استفاده از دنباله ها (صفحه ۳۶ جزوه)” موبه مو خونده و جزوه مربوط به اون رو کامل می کنی و به تمام تست ها و نکات مربوط به اون مسلط می شی. در این مسیر به موازات بسته آموزشی ، تمام تست های کنکور (سراسری و آزاد) ، کنکورهای آزمایشی و تالیفی با شماره های زوج رو  از  بانک تست  دیفرانسیل ۱ ( تخته سیاه)می زنی.

۲) بعد با استفاده از دی وی دی های بسته آموزشی “دنباله” ( تا، تو قسمت “حد” برنامه رو اجرا کنی بسته دنباله ها آماده میشه) ، همین روش رو عینا درباره موضوع دنباله نیز پیاده می کنی ، فقط در موضوع دنباله، نیازی نیست از بانک تست دیفرانسیل (۱) تست های دانشگاه آزاد رو حل کنی( مابقی تست ها مثل حد حل بشن…)

۳) در ادامه برنامه( تقریبا اواخر شهریور) دوباره میری سراغ دی وی دی های بسته آموزشی “حد،پیوستگی و مجانب” و صفحات ۳۶ تا ۴۲ جزوه رو تا ابتدای پیوستگی کامل می کنی و تست های این قسمت رو (ارتباط حد و دنباله) مانند قبل از روی  بانک تست دیفرانسیل (۱) می زنی.

ب) زمان مطالعاتی اجرای برنامه: هفته ای ۸ الی ۱۲ ساعت

تذکر۱: به هیچ عنوان در مسیر حل تست ها، فعلا به “سرعت عمل” فکر نکنید، در این برنامه هر تست یک تمرین تشریحی است. سرعت عمل رو بعدا درستش می کنیم.

تذکر۲: قبل از حل هر تست از کتاب های بانک تست، حداکثر ۳ دقیقه فکر کنید و تمام روش ها و نکاتی که بلد هستید رو امتحان کنید، بعد به سراغ پاسخنامه برید.

تذکر۳: هر چه قدر نیاز شد از پاسخنامه کمک بگیرید؛ حتی اگه به فرض محال، یک تست رو هم نتونستید خودتون حل کنید، اصلا نگران نشید، این مهمه که بعد از یادگرفتن پاسخ ها، بتونید خودتون تست ها رو حل کنید.

دوستانی که از شهریور با ما همراه میشن باید با ریتم تندتری ابتدا برنامه مرداد رو اجرا کنن و بعد به سراغ برنامه شهریور برن، اون هایی هم که خدایی نکرده بخشی از برنامه مردادشون باقی مونده یه کم عجله کنن دیگه…

تا برنامه مهر – یاعلی…

  1. علی

  سلام.استاد سواالامو جواب نمیدید؟

  نظر شما

 2. کاظمی

    سلام مهندس محمد مهربان عزیز   من کاظمی دبیر تیزهوشان اراک هستم. به عنوان یک محقق که تمام کتاب های بازار را مطالعه می کنم کتاب های شما را بادقت مطالعه کردم، خواستم به عرض حضرت عالی و مخاطبان این سایت برسانم خیلی کم لطفی است اگر فقط خیلی گذرا گفت کتاب های تالیف شما در بین کتاب های کنکور دیفرانسیل ایران شاگرد اول هست. برادر خوبم شما سه جلد شاهکار به بازار ایران معرفی کردید و تمام کتاب هایی که بعد از کتاب شما به بازار آماده به شدت تحت تاثیر اعجاز قلم شما هستند. از شما برادر فرهیخته ام کمال تشکر و قدردانی را دارم.   همچنین اینجانب به دلیل کنجکاوی تمام دی وی دی های شما را نیز تهیه و با دقت مطالعه کردم تا این پاسخ را دریابم که مولف برتری هستید یا معلم.   شگفت زده شدم وقتی تسلط بی چون و چرای شما را در ارائه مطالب دیدم. انشالله سایه جوانانی همچون شما بر سر آموزش این کشور باشد.   و خوش به سعادت دانش آموزانی که با شما هم قدم و هم هدف هستند.   دوستار موفقیت های روز افزون شما  

  نظر شما

  • پاسخ :

   ممنون از لطف و محبت شما شاگرد شما هستم جناب کاظمی انشالله هرکجا هستید، شاد و سلامت باشید

 3. هانیه

    سلامممممممم   یه تشکر   چقدر خوب شد به حرف شما گوش د ادم و dvdها رو به همراه کتاب هاتون تهیه کردم. باورتون نمیشه دارم با کلی انرژی خوب پیش میرم و دیگه تنها نیستم. کتاب هاتون عالیه ولی من با dvdهاتون بیشتر حال می کنم.  

  نظر شما

  • پاسخ :

   خدا رو شکر که خوب پیش می ری

 4. سلام

  خسته نباشی استاد.خداقوت

  نظر شما

  • پاسخ :

   فداااات عزیزم

 5. Ali

  سلام استاد بررسی سوالات کنکور ۹۴ را در سایت بگذارید.

  نظر شما

  • پاسخ :

   چشمممم عزیزم

 6. mohammad

  سلام استاد تطابق سوالات کنکور ۹۴ را با سوال های کتاب هایتان می گویید؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   سال های قبل این کا رو انجام دادم امسال فرصت نمی کنم...

 7. saman

  سلام استاد من که تا الان دی وی دی های شما رو نگرفتم الان بخوام بگیرم شما می گید از چی شروع کنم؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   مثلثات دستگاه اعداد حد و پیوستگی و مجانب و در آخر دنباله...

 8. Amir

  سلام استاد میشه ایملتون رو بگید؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   mohamadmehraban54@yahoo.com

 9. سحر

  سلام!استاد من میخوام از مهر شروع کنم و فارغ التحصیلم!چجوری خودمو به برنامتون برسونم??مهندس میشه فقط با کتاباتون به این برنامه رسید??موفق میشم یعنی??بخاطر اوضاع مالی پرسیدم!ممنون

  نظر شما

  • پاسخ :

   سحر جان از مهر، برنامه جداگانه برای شروع دوباره بچه ها روی سایت قرار میدم سعی کن دی وی دی ها رو تهیه کنی

 10. شادی

  سلام استاد میخواستم برای ازمون حد و پیوستگی رو بخونم و تست بزنم ولی نمیدونستم که باید کدوم سر فصل ها رو از کتاب دیفرانسیل۱ تخته سیاه بزنم ک مربوط ب حسابان باشه میشه راهنماییم کنید؟؟راستی درصد ۵۷ و تراز۶۵۰۰ برای حسابان کافیه یا باید بیشتر تلاش کنم؟؟ممنون.

  نظر شما

  • پاسخ :

   به غیر از رفع ابهام صفر صفرم انواع دیگر رفع ابهام رو نخون...

 11. فرزانه

  سلام!مهندس من ریاضی ۹۴ رو زیر ۲۰ زدم!بخاطر وضعیت مالیم اگه الان کتاباتون رو خوب کارکنم و دی وی دی هارو الان نگیرم و پک جمع بندیارو اگه بتونم بعد از عید تهیه کنم،به نظرتون نتیجه میگیرم??!اوضام خرابه استاد!سریع جواب بدین مرسی استادعزیزم!

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله که بهترین نتیجه رو بگیری از همت و تلاش دست نکش

 12. شادی

  دوباره سلام استاد من چاپ ۹۳کتاب ها تون رو تهیه کردم و بدون DVD هستن.DVDها چه مطالبی دارن؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   پاسخ تست های کنکور ۹۴

 13. shahab

  سلام!استاد من نمیدونم الان چن تااز مباحث مهم رو دی وی دی بگیرم یا وایسم جمع بندیارو بگیرم!چون فقط هزینه یکیشو دارم!نظرشماچیه??مرسی

  نظر شما

  • پاسخ :

   مثلثات و حد رو حتما تهیه کن خودش ۸ تا تست کنکوره

 14. sheida

  سلام!میشه یه روش واسه صد زدن معارف بگید خانوم اکبری عزیز??دستت دردنکنه

  نظر شما

  • اکبری-مشاور

   بعد از تغییر کتاب های دین و زندگی سوالات کاملا از حالت کلیشه ایی بودن خارج شده و بسیاری از تست ها بر مبنای آیات و مطالب مفهومی وابسته به آن ها مطرح می شوند تقسیم بندی سوال ها در قالب بخش های مختلف کتاب درسی ۱-تیتر موضوعات:حتما عنوان کلی یا مطلبی که در بالای آیات یا عبارتی به خصوص اشاره شده است را بخوانید ۲-متن درس:همه ی درس ها را به دقت بخوانید زیرا بعضی از سوال ها به صورت جای خالی از متن کتاب درسی مطرح می شوند. ۳-آیات و روایات:برای کسب درصدهای بالا در درس دین و زندگی تسلط کامل به آیات امری ضروری است. ۴-سایر مطالب و عناوین:بخشی که اغلب مورد  کم توجهی قرار می گیرد و هر سال از آن سوال مطرح میشود بخش تفکر در آیات - اندیشه و تحقیق و تطبیق هاست.

   نظر شما

  • اکبری-مشاور

     روش پیشنهادی برای مطالعه دین و زندگی ۱-ابتدا به عنوان بخش های مختلف آن توجه کنید و آیه ها و احادیث متن را یک بار به طور اجمالی بخوانید.در این مرحله خود را درگیر جزئیات نکنید ۲-با تمرکز و اشراف بیشتر و با دقت مطالب را مرور کنید. ۳-در قسمت آیات قسمت هایی از ترجمه که در کتاب درسی خالی گذاشته پر کنید و در کنار هر آیه پیام ها و نکات مربوط به آن را یادداشت کنید. ۴-متن کتاب را به صورت جمله به جمله مطالعه کنید و در کنار هر پاراگراف در چند کلمه هدف اصلی را یادداشت کنید.   ۵-زود به زود درس های خوانده شده را دوره کنید.

   نظر شما

  • اکبری-مشاور

   در مطالعه آیات به نکات زیر توجه کنید ۱-ابتدا صورت آیه را با ترجمه آن خوانده به آن تسلط پیدا کنید ۲-دقت کنید هر آیه برای چه هدفی در درس مطرح شده است ۳-مفهوم مرتبط با هر آیه را فراگرفته و نکات و پیام کلی آیه یا هر کدام از اجزای آن را بررسی کنید ۴-سعی کنید بین آیات و مطالب درسی ارتباط لازم را کشف کنید ۵-ارتباطآیات مختلف را بررسی کنید   ۶-ارتباط آیات با تیتر آیات و روایات دیگر حتی اشعاری که در متن درس به کار رفته را به دقت بررسی کنید. 

   نظر شما

  • اکبری-مشاور

   سلام دوست خوبم روش مطالعه را برات توضیح دادم    برای اینکه بتونی با دیدگاه طراحان کنکور آشنا بشی با روشی که قبلا توضیح دادم از کتاب زرد عمومی قلم چی استفاده کن برای بخش آیات و روایات کتاب گاج نقره ایی خوبه. تمام یه درس را یه تایم نخون اگه قراره دوساعت وقت بذاری در طول یک هفته این دو ساعت را به چهار تا نیم ساعت تقسیم کن و چهار روز از هفته را درگیر خوندن دینی باش.

   نظر شما

 15. سحر

  مهندس نظرتون راجب اینکه من حد ومثلثاتو با دی وی دیا پیش برم و بقیه مباحثو با کتاباتون جلو برم چیه??خوبه??نتیجه میده اینجوری??امکان تهیه همه دی وی دیارو ندارم!

  نظر شما

  • پاسخ :

   خوبه سحر عزیزم انشالله عالی هم نتیجه بگیری

 16. سحر

  استاد خیلی باحالید!دمتون گرم خدا قوت!

  نظر شما

  • پاسخ :

   عزیزم

 17. فرزان

  استاد میشه دی وی دیارو ۲نفری استفاده کرد یا نه??قفل نرم افزاری نداره??از نظرشما چی??ایرادی نداره??

  نظر شما

  • پاسخ :

   ایرادی نداره فرزان جان

 18. میثم

  سلام استاد گرامی.ببخشید شما توی مقدمه ی دنباله خبر از یک سورپرایز دادین.چیه استاد این؟ و اینکه گفتین در اونجا که برای مشتق سنگ تموم گذاشتین.واقعا ما و این همه خوشبختی محاله.بسیار ممنون.

  نظر شما

  • پاسخ :

   حوصله کم میثم جان

 19. فرزان

  سلام!ببخشید یه سوال از مشاور سایت داشتم! من فارغ التحصیلم!میخوام همه کتابارو تاعید بخونم!بعدعید فقط تست بزنم و درصدامو ارتقا بدم!به نظرتون خوبه??اگه کتابارو تاعید تموم کنم مشکلی پیش نمیاد بعدازعید??ممنون میشم راهنماییم کنین

  نظر شما

  • اکبری-مشاور

   سلام دوست خوبم فارغ التحصیل بودن از طرفی که زمان کافی داری خیلی خوبه اما اینکه نتونی از زمانی که داری خوب استفاده کنی خیلی بد اولین کاری که انجام میدی آزمون قلم چی ثبت نام کن تا با یک برنامه منظم پیش بری حداقل یک کلاس کنکور ثبت نام کن تا حال و هوای کنکور و رقابت را داشته باشی پیشنهاد من کلاس ریاضی چون ریاضی را تنهایی نمیتونی بخونی درس ها را هماهنگ با برنامه قلم چی بخون تمام کردن درس ها تا عید اشتباه  -بعد از عید که باید ساعت مطالعت افزایش پیدا بکنه به خاطر اینکه درس ها برات تکراری شده علاقه ایی به مطالعه نداری و ساعت مطالعت کم میشه  -گیج و سر درگم میشی نمیدونی بعد از تمام کردن درس ها چی کار کنی  -اگه برنامه منظم مرور هم نداشته باشی تمام زحماتت قبل از عید از بین میره با برنامه قلم چی تا دی ماه یه بار کل کتابای پایه و پیش ۱ را چند بار میخونی و جمع بندی میکنی.از دی تا اردی بهشت هم مباحث پیش ۲ را میخونی و پایه ها را با روش هایی که مشاور قلم چی بهت معرفی میکنه مرور کن یک ماه قبل از کنکور با روش سه روز یک بار کل مطالب را حداقل ۶ تا ۹ بار مرور میکنی   با برنامه خوب پیش بری و پشت کار داشته باشی رتبه کنکورت خوب میشه لطفا دنبال انجام کار خارق العاده و عجیب نباش!

   نظر شما

 20. شاگرد کلاستون

  سلام و احوال پرسی... (حال دلتون خوب باشه و از این حرفا...) آقای مهربان خداییش کمتر تکلیف بدین..به آقای یحیوی هم بگین کمتر فشار بیارن بابا رو هم رفته باید نزدیک ۵۰۰-۶۰۰ تا تست فیزیک و دیفرانسیل بزنیم تو این چند روز...کلی درس داریما میخوایم تا جایی که میتونیم درسا دیگه رو پایشونو ببندیم الان همه وقتمون رفت سر این تستا بعد بهمون میگین تعطیلات خوبی داشته باشید خوش بگذره :|||||||| با تست خوش بگذرونیم؟؟؟ آخه مشکل اینجاس اگه ننویسیم استاد یحیوی که راه نمیدن..شما هم که ناراحت میشین..ما هم که اصلننننن طاقت ناراحتی استاد گلمونو نداریم یه چیزی بگما.. کل اعتراضم رو همین دو هفته آخر تابستونه... که کلی درس ریخته سرمون...وگرنه تو طول سال پوستمونو بِکَنید تا نتیجه بگیریم.. استاد ناراحت نشده باشی یه وقت..تنبل نیستم برنامم به هم خورده اصن بیخیال من عاشقتم هرجوری دوس داشتین تکلیف بدین..فقط یه جوری باشه که درصدمون بره بالا ۹۰ اعتماد به سقف شاگردتونو :-D;-) بالاخره آدم با استاد مهربان و استاد یحیوی کلاس داشته باشه انتظارم داره دیگهB-) وای چقد حرف زدم استاد دوست دارم حرف حرف شماس..ببخشید یه ذره کوچولو زیاد خیلی دخالت کردم خووووووووش بگذره تعطیلات

  نظر شما

  • پاسخ :

   عاشقتم که این قدر آیندت برات مهمه...

 21. Ali

  سلام استاد.خسته نباشین.من طرفدار شما و کتاباتونم. اما ما در تیزهوشان پسرانه اراک دبیری به نام کاظمی مداریم

  نظر شما

  • پاسخ :

   نمی دونم علی جانم شاید...

 22. سحر

  سلام!استاد میشه به بچه هایی هم که شاگرد کلاسهای حضوریتون نیستن تکلیف بدین??آخه من اصن نمیدونم باید از کجا شروع کنم خوندن و تست زدن!:((( راهنماییم کنین استاد!مرسی

  نظر شما

  • پاسخ :

   سحر جان با دی وی دی ها اگه پیش بری اونجا مثل یه کلاس تکلیف هم داری

 23. علی

  سلام استاد.۱:ما تا چه زمانی قراره دی وی دی نگاه کنیم؟ تا سال بعد ادامه داره دایما؟ ۲:و اینکه استاد اون طرح تخفیف پس چیشد. ممنون

  نظر شما

 24. سحر

  آخه استاد من نتونستم دی وی دیارو تهیه کنم!دارم با کتاباتون پیش میرم!ولی نمیدونم از کدوم مبحث شروع کنم بهتره!واسه ماهایی که دی وی دی نداریم برنامه وتکلیف بدین مهندس مهربان:(!مرسی

  نظر شما

  • پاسخ :

   از مهر انشالله چشممم

 25. ناشناس

  من اصلا نمیتونم تابع رو خوب بزنم بزرگ ترین مشکل من هست نمیدونم چى کار کنم لطفا کمکم کنید.

  نظر شما

  • پاسخ :

   به زودی دی وی دی های تابع آماده میشه خیلیل میتونه بهت کمک کنه...

 26. هدی

  سلام استاد.آیا لازمه که برای دیفرنسیل اول سوالای تشریحی رو حل کنم بعد تست بزنم؟؟؟؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   هر تست رو هدی جان اول به صورت تشریحی و بدون در نظر گرفتن زمان حل کن...

 27. بهار

  من گسسته وهندسه خوب میتونم حل کنم ولى دیفرانسیل نه مخصوصا قسمت تابع لطفا کمکم کنید

  نظر شما

  • پاسخ :

   به زودی دی وی دی های تابع آماده میشه خیلیل میتونه بهت کمک کنه...

 28. Ali

  سلام استاد من فقط تا الان مثلثات خواندم چکار کنم؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   برو سراغ دستگاه اعداد

 29. آقا بامشاد

  خانم اکبری لطفا کمک کنین که تو ی این یه هفته ای که مونده کدوم مبحث از کدوم درس رو تموم کنم بیشتر به نفعمه؟؟ دینامیک؟؟ شیمی ؟؟ عربی؟؟؟؟؟؟؟و....  

  نظر شما

  • اکبری-مشاور

   سلام ببخشید دیر سوال شما را دیدم قول میدم از این به بعد هر سوالی پرسیدی زود زود جواب بدم.

   نظر شما

 30. زهرا

  سلام!ببخشید میشه از مشاورسایت خواهش کنم روش تست زنی درست رو برامون توضیح بدهند??مثلا بهتره بعداز مطالعه هردرس بلافاصله تستش رو بزنیم یا اینکه تستهای درسی که امروز میخونیمو بزاریم واسه فردا??عمومی واختصاصی روشش فرق داره??ممنون میشم توضیح بدین!:-)

  نظر شما

  • اکبری-مشاور

   سلام تو بخش مشاوره سایت جواب این سوال را دادم لطفا از او قسمت جواب سوالت را بخون.

   نظر شما

 31. :-)

  استاد به نظرتون به جز مثلثات و حد ومشتق,بقیه مباحثو میتونم باکتاباتون پیش برم??آخه همه دی وی دی هارو نمیتونم تهیه کنم!این کار خوبه به نظرتون??

  نظر شما

  • پاسخ :

   اولویت اول تا دهم دی وی دی هاست بعد کتاب

 32. :-)

  سلام!خانوم اکبری عزیز ما باید روزی چندتا تست بزنیم?!یعنی تعداد نرمال برای هر اختصاصی عمومی چندتاست??و اینکه چجوری باید تایم مورد نیاز برای هردرس رو مشخص کرد??مثلا فیزیک هفته ای چندساعت مطالعه لازم داره??مرسی از راهنماییاتون!

  نظر شما

  • اکبری-مشاور

   ۱-برای هر مبحث اختصاصی یا درس عمومی براساس تعداد تست اون قسمت در کنکور تست بزن به ازای هر تست بین ۶۰ تا ۱۰۰ تا تست کار کن مثلا از مبحث نور و شکست تو کنکور ۴ تا تست میاد برای این قسمت بین ۲۴۰ تا ۴۰۰ تا تست کار کن همه تست ها را با هم کار نکن تقسیم بندی کن تا در زمان های مرور تست جدید برای تمرین داشته باشی. ۲-برای اینکه‌ بدونی برای هر درس چه‌ قدر تایم بذاری از فرمول مطالعه متعادل که قبلا تو بخش مشاوره مرداد توضیح دادم استفاده کن البته عددی که به دست میاد را میتونی عوض کنی مثلا از تایم یه مبحث که بودجه بندی کمتری تو کنکور داره کم کنی و به تایم مبحث مهم تر اضافه کنی یا به تایم درسی که ضعیف تر هستی و به کار بیشتر‌ نیاز داری.

   نظر شما

 33. سلام

  استاد خسته نباشین.استاد چرا دنباله ها سخته.؟اه اه اه

  نظر شما

  • پاسخ :

   عجله کن دیگه...

 34. mohammad

  سلام استاد میشه توی سایتتون یک طرح رفع اشکال بگذارید که هر کس در ریاضی اشکال داشت بپرسد.

  نظر شما

  • پاسخ :

   چشم

 35. ابراهیموویچ زلاتان

  سلام استاد نمیدونم چرا احساس میکنم تو تدریس دنباله ها یکم عجله میکنید حین تدریس.نه؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   بر اساس اهمیت موضوع، سرعت لحن رو انتخاب می کنم... به نظر من خوبه نباید پکیج دنباله بیشتر ۷ دی وی دی میشه هر جا احساس کردی نیاز هست فیلم رو دوباره ببین

 36. بهنام

  سلام اقای مهربان.ببخشید چرا رنگ جزوه و دی وی دی هاتون قرمزه؟پس ما استقلالیا چی؟مشتق یا تابع رو ابی کنید.فروشش هم دوبرابره

  نظر شما

  • پاسخ :

   دستگاه اعداد آبی بود

  • اخه آبی؟؟؟؟؟؟

   دوست خوبم استاد بر اساس سطح سواد و سختی رنگ بندی میکنه ابی ها را چه به دیفرانسیل!!!! احتمالا جزوه ی آمار مثلا آبی باشه یا حالا همون ریاضی پایه قانع باش دیگه!!!

   نظر شما

 37. محسن

  سلام استاد.من اگر کارها و برنامه هایی که شما میگید کاملا عمل کنم(طبق برنامه ماهانه تان)چندتا دیف میتونم تو کنکور بزنم؟باتوجه به وقت محدود در کنکور.چون من خیلی هم نگران سرعت عملم.خداکنه برای این هم یه راهکار بگید.خیلی ممنون واقعا.چقدر شما به فکر همه اید.:-*

  نظر شما

  • پاسخ :

   محسن جانم اگه طبق برنامه ها و با دی وی دی ها پیش بیای و تا آخر پابه پای من باشی زیر ۷۰ نمی زنی...

 38. سلام

  استاد نمایشگاه تبریز شما نمیان؟؟.اصلا خود ونوس میاد؟؟هفته بعد شروع میشه. یه سوال دیگه داشتم.نمیدونم چرا احساس میکنم مباحثی که قبلا خوندم(.مثلا مثلثات)الان یادم نیست هیچیش.بنظرتون طبیعیه؟البته بازم میگم احساس میکنم.نمیدونم.شایدم یادم هستن.مرسسسسسسسسسسی.

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه عزیزم نمی رسم- نگران نباش تو جمع بندی ها درستش می کنم...

 39. :(

  سلام!خانوم اکبری عزیز من یه مشکلی دارم!مثلا یه مبحث از فیزیک رو میخونم به همراه تمام تستاش و تقریبا بیشترش رو میتونم حل کنم!ولی سر آزمون حس میکنم نکات به ذهنم نمیرسه چون تعداد زیادی از تستهای همون مبحث رو نمیتونم جواب بدم!راه حل این مشکل چیه ?!مرسی ازشما!

  نظر شما

  • اکبری-مشاور

   ۱-تو خونه تست خوانی انجام میدی و تمام تست ها را تا مرحله آخر خودت حل نمی کنی ۲-موقع حل تست یواشکی تقلب میکنی از پاسخ نامه یا جزوه و کتاب و به داشته های مغزت اطمینان نمی کنی. ۳-تست هایی که کار میکنی دسته بندی نمی کنی برای این کار یه دفتر تست و نکته داشته‌باش برای هر تیپ سوال داده های مسئله را مشخص کن با توجه به داده ها برای هر مسئله یه راهبرد پیدا کن تا اینجا ۹۰ درصد راه را رفتی ۱۰ درصد دیگه انجام محاسبات تا رسیدن به جواب آخر اونم توسط خودت بدون کمک از ماشین حساب برای این کار پایه ریاضیت باید خیلی خوب باشه تا سریع به جواب برسی ۴-سر جلسه آزمون هیچ تستی را جدید فرض نکن و سعی کن با راه حل یکی از تیپ هایی که تو خونه کار کردی به جواب برسی. ۵-مرور روز قبل از آزمون یادت باشه.

   نظر شما

 40. تخفیف

  استاد برای ماها که آزمون نمیریم,تخفیف معدل بزارین دیگ که ماهم بتونیم دی وی دیارو بخریم دیگه!دمتون گرم مهندس:-)

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله

 41. سعید

  سلام استاد.آمار رو کی نگاه خاهیم کرد؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله مهر ماه

 42. محمد

  سلام مهندس.می خواستم یه تشکر ویژه از شما بابت تدریس عالی شما در دی وی دی ها کنم.من تازه شروع کردم و امسال سال دومی هست که می خوام کنکور بدم .تازه دارم مثلثات رو شروع میکنم ولی همون اول که دیدم به چه طرز شگفت انگیزی مفهوم رادیان رو توضیح دادین ومن کاملا مفهومی اون رو درک کردم دلم نیومد نظر ندم و از شما تشکر نکنم چون من تو مدرسه تیزهوشان بودم ولی اونجا هم رادیان رو با این مفهوم نفهمیده بودم.لطفا دی  وی دی هایی رو که الان هم دارین ضبط می کنید مثل این دی وی دی ها مفهومی و پایه ایی کار کنید .ممنون و خسته نباشید.در ضمن من کتاب های چاپ ۹۳ شما رو دارم آیا نسبت به ۹۴ تغییری هم کردند( از لحاظ سوالات تالیفی و ...)؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   ممنونم محمد جان . چشم. نه عزیزم نیازی نیست...

 43. رضا

  سلام استاد.یه هفته هس چرا نیستین؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   سفر بودم ببخش عزیزم

 44. بنده خدا

  استاد یه چیزی میخوام بپرسم برام خیلی مهمه جوابتون!استاد میشه بگین من الان پک حد و مثلثات رو بگیرم یا وایسم اون سورپرایزی که خودتون گفتین رو تهیه کنم!چون اگه حدو مثلثاتو بگیرم دیگه نمیتونم هزینه کنم برای اون سورپرایزه!الان من چیکار کنم استاد??هزینه یکیش درتوانمه!راهنماییییییی لطفا!:((((((((

  نظر شما

  • پاسخ :

   عزیزم اون سوپرایز اگه به امسال برسه تقریبا رایگان هست یعنی اصلا هزینه چشم گیری نداره و کل ایران میتونن تهیش کنند. پس دست رو دست نذار و سریع بسته های آموزشی مورد نیازت رو سفارش بده که شروع کنی...

 45. :-)

  سلام!استاد واسه معدل بالاها تخفیف بزارین دیگ زودتر!میخام دی وی دیارو بخرم ولی کم میارم!استاد تخفیییییییییییییف:))))

  نظر شما

 46. اهورا

  سلام استاد!! استاد ما تا مهر درگیر یه برنامه ی دیگه بودیم اجبار مدرسمون البته من همون برنامه رو روی کتابای شما اجرا میکردم ولی مطابق با اون طرح تست های زوج و فرد شما نبودم!!! الان ما حسابان رو به جز فصل یک به همراه دستگاه اعداد و دنباله ها و حد و پیوستگی(مجانب نه) از دیفرانسیل کار کردیم حالا اگه بخوام شیفت کنم رو برنامه شما از کجا شرو کنم؟؟؟؟ اخه دیدم به یکی از دوستان ۷۰ در صد گفتین دیدم خودمو بسپرم به شما بهتره!!!

  نظر شما

  • پاسخ :

   امروز فردا برنامه مهر ماه رو سایته...

 47. مهر

  استاد برنامه مهر رو واسه بچه هایی که میخان از الان شروع کنن رو بزارین رو سایت دیگه!دستتون درد نکنه!:-)

  نظر شما

  • پاسخ :

   امروز یا فردا...

 48. محمد ایرانی

  سلام استاد.از مباحث پایه کدوم مباحث رو به صورت دی وی دی ضبط میشه؟ممنون ازتون.

  نظر شما

  • پاسخ :

   تمام پایه...

 49. محسن

  سلام دوباره اقای مهربان.ببخشید اینی که گفتید بالای ۷۰میزنیم حتی برای کسی هست که ریاضیش ضعیفه؟مثلا پارسال تو کانون۳۰میزده؟یا فقط برای قوی ها هستش؟ ۲-و استاد اینکه اون طرح تخفیف رو قصد ندارین بزارین؟ ۳-ممنونم

  نظر شما

  • پاسخ :

   من تو دی وی دی ها فرض کردم دانش آموز هیچی نمی دونه بنابر این فقط انگیزه و پیگیریت مهمه و از صفر تا ۱۰۰ درصد موضوعات پیش رفتم اصلا جای نگرانی نیست...

 50. Ali

  سلام استاد مهربان برای ما هم که نمی تونیم دی وی دی هارو تهیه کنیم یه کاری بکنید ...

  نظر شما

  • پاسخ :

   ا دوستات شریکی تهیه کنید… مثلا هر کی یه محصول رو خرید کنه بعد با هم استفاده کنید…

 51. Alireza

  سلام استاد میشه برنامه ریزی ویژه ی مهرماه را بگویید؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   امروز فردا...

 52. m

  سلام استاد خسته نباشی اون سورپرایزی که گفتید چیه؟ در موردش صحبت کردید؟

  نظر شما

 53. محمد امیری

  استاد من دیر با محصولاتتون آشنا شدم و دیروز تونستم مثلثاتو تهیه کنم..سواله من اینه صبر کنم تا برنامه ای که خودتون گفتین مهر واسه افرادی که جدید اومدن میزارین یا اینکه شروع کنم بدون برنامه ؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   مثلثات رو شروع کن...

 54. رزیتا

  سلام استاد شما اطلاع دارید که آیا نمره کتبی پیش دانشگاهی برای فارغ التحصیل ها منظور میشود یا نه؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   امروز بخش پاسخ به سوال های مشاوره ای شما فعال میشه ، اون جا سوالت رو بپرس

 55. مصطفی

  سلام اقای مهربان.ببخشید در دنباله ها قسمت از لابه لای کتاب درسی یه سری سوالای تالیفی سخت تو کتابتون هست.واقعا سخته.واجبه اون قسمتو بزنم تستاشو؟ممنون

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه نیازی نیست اگه به نظرت خیلی دشوار میاد ردش کن...

 56. سلام

  سلام.خسته نباشید

  نظر شما

  • پاسخ :

   ممنونم عزیزم

 57. محمود

  سلام بر استاد مهربان.ببخشید یک سوال.تو کتاب و پاسخنامش قسمت هایی هست که تو دی وی دی ها نگفتین.مثلا در دنباله قسمتی که هستش کرانداری یکنوایی هشت حالت میشه.لازمه اونا رو هم بخونیم.؟مرسی

  نظر شما

  • پاسخ :

   اولویت دی وی دی ها باشه هر چی تو دی وی دی ها نگفتم یعنی اهمیت زیادی نداره

 58. میلاد

  سلام اقای مهربان.بهترین دبیر و مولف دیف ایران.ببخشید میشود برای انتشار کولاک تاریخ دقیق بگویید؟؟ایا برای هشت ابان کانون خودمان بخوانیم یا میرسونید پکیجو.؟و اینکه شنیدم تحلیل ازمون قلمچیو تو تلگرام گذاشتید.پس تو سایت نمیذارین.؟؟؟؟؟درضمن واقعا خسته نباشید.

  نظر شما

  • پاسخ :

   یه کم حوصله کن تلگرام رو هم تو کامپیوترت نصب کن نیازی به گوشی نداری

نوشتن نظر


Warning: Illegal string offset 'rules' in C:\inetpub\vhosts\m-mehraban.com\httpdocs\wp-content\themes\mehraban19\functions\filters.php on line 190

Warning: Illegal string offset 'rules' in C:\inetpub\vhosts\m-mehraban.com\httpdocs\wp-content\themes\mehraban19\functions\filters.php on line 191
<