من و مرداد۱۳۹۴

من و مرداد۱۳۹۴

الف) موضوع برنامه: مثلثات- دستگاه اعداد و اگر رسیدیم حد

۱) اول با استفاده از DVD های بسته آموزشی “مثلثات” ، موبه مو جزوه مربوط به اون رو کامل می کنید و به تمام تست ها و نکات مربوط به اون مسلط می شید. در این مسیر به موازات بسته آموزشی ، تست های کنکورهای سراسری و کنکورهای آزمایشی از فصل مثلثات “بانک تست  آمار ، حسابان و ریاضیات پایه( تخته سیاه)” رو می زنید.( تست های دانشگاه آزاد کتاب نیازی نیست)

توجه: بسته آموزشی مثلثات در ۴ قسمت تهیه شده ( فرمول ها- توابع وارون- معادلات – تناوب) در پایان تدریس هر قسمت، دیدین DVD رو متوقف می کنید و تست های کتاب رو که اون هم دقیقا دارای همین قسمت بندیه، می زنید.

۲) بعد از اجرای کامل برنامه مربوط به مثلثات، همین روش رو عینا درباره بسته آموزشی و دی وی دی های”دستگاه اعداد” انجام می دید. با این تفاوت که باید از کتاب” بانک تست دیفرانسیل (۱) تحته سیاه” استفاده کنید و تست های فصل دستگاه اعداد اون رو بزنید.

توجه: در دستگاه اعداد، تست های تالیفی با شماره فرد رو حل نکنید، اون ها رو در برنامه های بعدی برای دوره و جمع بندی می زنید.( یعنی همه تست های دیگه رو می زنی ، شیر فهم شد!!!)

۳) اگه رسیدید و این دو بسته آموزشی زودتر از پایان مرداد تموم شد، همین الگو رو فقط درباره بخش حد از بسته آموزشی( DVD) “حد”، پیوستگی و مجانب انجام بدید و به هیچ عنوان به سراغ پیوستگی و … نرید.

ب) زمان مطالعاتی اجرای برنامه: هفته ای ۱۲ ساعت ( توصیه می کنم ۶ روز از هفته و روزی ۲ ساعت)

تذکر۱: به هیچ عنوان در مسیر حل تست ها، فعلا به “سرعت عمل” فکر نکنید، در این برنامه هر تست یک تمرین تشریحی است. سرعت عمل رو بعدا درستش می کنیم.

تذکر۲: قبل از حل هر تست از کتاب های بانک تست، حداکثر ۳ دقیقه فکر کنید و تمام روش ها و نکاتی که بلد هستید رو امتحان کنید، بعد به سراغ پاسخنامه برید.

تذکر۳: هر چه قدر نیاز شد از پاسخنامه کمک بگیرید؛ حتی اگه به فرض محال، یک تست رو هم نتونستید خودتون حل کنید، اصلا نگران نشید، این مهمه که بعد از یادگرفتن پاسخ ها، بتونید خودتون تست ها رو حل کنید.

این برنامه دقیقا در کلاس های من هم اجرا میشه ، پس در هر کجای ایران که هستید اگه پا به پای این برنامه باشید، انگار قدم سر چشم من گذاشتید و در کلاس های من حضور داشتید.

راستی اگه سوالی داشتید برام بنویسید، اگه فرصت کنم حتما جواب میدم.

خیلی مواظب خودتون باشید.

تا برنامه شهریور- یاعلی…

 


  1. محمد

    چرا هیچ استادی نمی تواند مقاطع مخروطی را زیبا تدریس کند و در دادن سی دی مقاطع مخروطی عاجر می باشند

    نظر شما

    • پاسخ :

      انشالله اگه فرصت بشه امسال تدریسش می کنم. قضاوت زیبایی با شما

نوشتن نظر


Warning: Illegal string offset 'rules' in C:\inetpub\vhosts\m-mehraban.com\httpdocs\wp-content\themes\mehraban19\functions\filters.php on line 190

Warning: Illegal string offset 'rules' in C:\inetpub\vhosts\m-mehraban.com\httpdocs\wp-content\themes\mehraban19\functions\filters.php on line 191
<