گزارش پشت پرده بسته جمع بندی

گزارش پشت پرده بسته جمع بندی

سلام. خیلی از بچه ها از من خواسته بودن درباره بسته آموزشی جمع بندی براشون توضیحاتی بدم. به روی چشم . مطالب زیر رو با دقت بخونید. فقط از یه ادبیات جدی استفاده کردم که خدای نکرده کسی، غیر جدی به موضوع نگاه نکنه…

.

اهمیت  درس ریاضی برای موفقیت در کنکور چقدر است؟!

سال گذشته یکی از منابع مشاوره‌ای دو کارنامه را چاپ و روی آن‌ها تحلیل عمیقی انجام داده بود، شاید باور نکنید، درصدهای دو دانش‌آموز رشته ریاضی در اکثر درس‌ها نزدیک به هم بودند و تنها درس ریاضی یکی از آنها ۷ درصد و دیگری ۲۶ درصد بود، یعنی فقط ۱۹ درصد اختلاف با یکدیگر داشتند. حال تصور می‌کنید این اختلاف جزئی در رتبه منطقه آن‌ها (هر دو منطقه یک بودند)چقدر اختلاف ایجاد کرده بود؟! غیرقابل تصور است که دانش‌آموز دوم ۱۶ هزار نفر جلوتر افتاده بود! (رتبه دانش آموز اول ۲۹۰۰۰ و رتبه دانش آموز دوم ۱۳۰۰۰ بود). راستی بچه ها، می‌دانید متوسط درصد ریاضی در کل کشور، سال هاست  زیر ۱۰ درصد بوده است؟! یعنی فقط پاسخگویی به ۶ تست و جالب تر این که میانگین نمره ریاضی کل قبول شدگان رشته برق حدود ۴۵ درصد بوده است! این ها را بدین جهت گفتم تا اهمیت تک تک تست‌های ریاضی و نتیجه‌ای که شما با این درس به دست می آورید، برایتان ملموس‌تر شود.

.

محتوای این بسته آموزشی چه موضوعاتی را در بر می گیرد؟

کل موضوعات سال چهارم و ریاضیات پایه مورد نیاز در کنکور۹۵

۹۵

روش کار در بسته آموزشی جمع بندی چگونه است؟

فاز اول: در این بسته آموزشی ابتدا نکات و مطالب مهم کل بسته های آموزشی تدریس(البته کمی با سرعت، همراه با حل تست های متنوع) ، سپس به شیوه ای منحصر به فرد ، دسته بندی وخلاصه برداری(به صورت نمودارهای درختی) می شود تا ذهن شما در زمان مواجه با یک تست، بلافاصله روش آغاز و شروع پاسخگویی را به خاطر آورد.

.

فاز دوم: تمرین برای ایجاد تسلط جامع به جای تسلط موضوعی( برای جلوگیری از افتی که همه بچه ها در آزمون های جامع پیدا می کنند.)

در این بخش در قالب حل سوالات آزمون های جامع کنکورهای سال های قبل و آزموهای جامع تالیفی، چهار مهارت را در شما تقویت می کنم:

۱)  به تکرار مطالب فاز اول می پردازیم  و آن قدر این مطالب را با هم تکرار می کنیم تا به ذهن و حافظه بلند مدت شما سپرده شود (به شیوه لایتنر) تا سر جلسه کنکور دچار فراموشی نشوید.

۲) و چون این تکرار مفاهیم، نکات و مطالب مورد نیاز حل هر تست، در قالب آزمون های جامع انجام می شود و ترتیب از پیش تعیین شده ای ندارد( مثلا در یک تست نکات مربوط به ریشه ها در معادله درجه دوم دوره می شود و در تست بعد نکات مربوط به مشتق گیری از توابع نمایی و لگاریتمی) شما در آزمون جامع کنکور سراسری ۹۵ در تقابل با هر تست ، با هر موضوعی و با هر ترتیبی، می توانید بلافاصله تمرکز کرده  و کلیه نکات و مطالب مورد نیاز آن موضوع را به ذهن آورده و در نتیجه مسیر صحیح حل آن تست را انتخاب و تست مورد نظر را حل کنید. و خلاصه مشکل بزرگی که سر جلسه کنکور در قالب یک آزمون جامع اتفاق می افتد ، بر طرف شود .

۳) مهارت دیگری که شما باید پیدا کنید شناخت اشتباهات متداول، بی دقتی ها  و گلوگاه های وقت گیر در محاسبات ، استفاده به جا از عدد گذاری ها و تکنیک های رد گزینه ها و …است.

۴) مهارت آخر آن است که شما باید بتوانید زمان مربوط به سوالات ریاضی خود را مدیریت کنید و تشخیص دهید، کدام تست ها را باید در دور اول حل کنید ، کدام تست ها را در دور دوم و… و مهم تر از همه باید یاد بگیرید که کدام تست ها را نباید حل کنید.نت

روش فوق در جمع بندی موضوعات ریاضی، کاملا منحصر به فرد بوده و ابداع خود من هست و خدا رو شکر که هر سال اثر شگفت انگیزی در دانش آموزان ایجاد کرده است و به همین سبب مدیر کل آموزش و پرورش در سال گذشته از همایش های جمع بندی بنده و اثر آن روی دانش آموزان در قالب لوح تقدیری (در اسلایدر سایت ملاحظه می فرمایید) قدردانی کرد.مک

.

آیا بسته (دی وی دی) جمع بندی را دانش آموزان رشته تجربی نیز باید تهیه کنند؟

بله. با توجه به آن که اکثر موضوعات دیفرانسیل با ریاضی تجربی مشترک هست، دوستان تجربی هم می توانند از این بسته جمع بندی استفاده کنند و مطمئنا برای آن ها بسیار پرفایده خواهد بود.

.

آیا بسته (DVD) جمع بندی مانند بسته های قبلی جزوه اختصاصی خواهد داشت؟

بله.

چه زمانی این بسته آموزشی(دی وی دی)  جمع بندی منتشر می شود؟

انشالله اواخر اردیبهشت و شما بیش از یک و ماه نیم فرصت خواهید داشت تا روی آن به اندازه کافی مسلط شوید.

.

تعداد حلقه ها و قیمت این بسته آموزشی چقدر است؟

چون در این لحظه که در حال نوشتن این گزارش برای شما هستم، هنوز ضبط کار نهایی نشده است، پاسخ دقیقی نمی توانم عرض کنم. اما تصور من بین ۲۰ الی ۲۵ حلقه و با قیمتی حدود ۲۵۰۰۰۰تومان به بازار عرضه خواهد شد.

.

آیا بسته جمع بندی (DVD) برای دانش آموزانی که قبلا از بسته های آموزشی من استفاده نکرده اند نیز توصیه می شود؟!

بله. روش کار در دی وی دی های جمع بندی به گونه ایست که برای هر دانش آموزی با هر میزان توانایی سودمند خواهد و مطمنا اثر بسیار فوق العاده برای ایشان درست خواهد کرد. البته بدیهی است، دانش آموزانی که مخاطبین من در طول سال بوده اند( کتاب یا دی وی دی ) نتیجه به مراتب بهتری خواهند گرفت و از پیشرفت خود در پایان این بسته آموزشی شگفت زده خواهند شد.

م

بسته جمع بندی چقدر باعث پیشرفت ما خواهد شد؟

در حد سطح توانایی که باشید بسته جمع بندی به شرطی که کاملا روی آن مسلط باشید، ۳۰ تا ۴۰ درصد در شما رشد ایجاد خواهد کرد و این یک تاثیر شگف انگیز خواهد بود.

.

در زمان باقیمانده تا انتشار بسته جمع بندی چه باید کرد؟

توصیه می کنم سه بسته آموزشی(دی وی دی ) زیر را حتما و حتما و حتما تا پایان اردیبهشت تهیه و مطالعه کنید.

مثلثات و کولاک( این دو بسته موضوعاتی مهارتی هستند و در نتیجه در زمان انتشار بسته جمع بندی، شما فرصت لازم برای پیدا کردن مهارت روی این موضوعات مهم که ۸ تست کنکور شما را به خود اختصاص می دهد، نخواهید داشت .)

دیگری بسته انتگرال هست که دو تست کنکور شما را به خود اختصاص می دهد. موضوع انتگرال جدید هست و شما در طول سال اصلا از آن استفاده نکرده اید و حتما باید قبل از انتشار بسته جمع بندی آن را یاد گرفته باشید تا در فضای جمع بندی برایتان دوره شود. در ضمن هیچ کدام از شما حق کنار گذاشتن این موضوع را در کنکور ندارید.

بسته-آموزشی-۲۰۰-copy

.

تا انتشار بسته جمع بندی، مواظب خودتون باشید… 1. حمید

  سلام استاد میشه بگید قیمت تقریبی این مجموعه چقدره۲

  نظر شما

  • پاسخ :

   حدود ۲۵۰

 2. پویا

  سلام استاد عزیزم استاد من متاسفانه هنوز کاربرد مشتق رو تموم نکردم ( dvd 5 ) .. پیشنهادتون چیه که کاربرد رو رد بدم و انتگرال رو شروع کنم بخاطر جمع بندی ؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   به موازات هم پییش برو بخشی از وقتت رو بذار رو کابرد و بخشی دیگه رو انتگرال انتگرال خیلی زود بسته میشه

 3. علیرضا

  سلام به بهترین و مهربانترین استاد ریاضی دنیا.... استاد خیلی دوستون دارم باور کنید من از شما خیلی ی ی ی ی ی ی ی چیز یاد گرفتم استاد یه سوال؟ بسته جمع بندی و بسته تابع هر کدوم تقریبا چند تا DVD دارند؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   جمع بندی تقریبا ۲۰ الی ۲۵ حلقه تابع هنوز معلوم نیست...

 4. محمد جواد

  سلام استاد همایش نمیذارین ... دلمون برای تدریس حضوریتون تنگ شده من دوسال پیش شاگرد شما بودم امسال هم میخوام کنکور بدم متاسفانه هنوز نرسیدم بسته کاربرد مشتق رو بگیرم باتوجه به اینکه دانشجو هم هستم آیا میتونم از کتاب تست یا بسته جمع بندی بخونم چون واقعا وقت کمی دارم

  نظر شما

  • پاسخ :

   آره عزیز دلم چرا نمیشه فقط کتاب زمان بیشتری ازت نسبت به دی وی دی ها می گیره توصیه می کنم حتما از روی دی وی دی ها بری که سریع تر پیش رفته باشی

 5. محمد حسین

  سلام قیمت بسته تابع و آمار حدودا چقدره و جزوش حدودا چند صفحه هست و حدودا چه زمانی بیرون میاد ؟؟؟ با تشکر استاد

  نظر شما

  • پاسخ :

   محمد حسین جانم مشخص نیست...

 6. احمد

  سلام یعنی استادی به این خوبی تخفیف نمی ده؟۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲ مگه میشه! مگه داریم!

  نظر شما

  • پاسخ :

   شرمندتون هستم ببخش من تصمیم گیرنده نیستم...

 7. 313

  استاد چند تا دی وی دی هست؟

  نظر شما

 8. ahmadreza

  دبیر نگفین قرار چند ساعت تدریس کنید اگه معلوم نیست تو یه بازه بگین .-. !   بعد تست های چند تا کنکور حل میکنید ؟ تا از ۹۴ تا ۹۰ حل میکنید ؟ :d

  نظر شما

  • پاسخ :

   حدود ۲۰ الی ۲۵ حلقه بله ۹۰ تا ۹۴ رو حتما حل می کنم...

 9. امیرحسین

  خیلی ممنونننننننن از زحماتتون استاد مهربان عزیزم آقای مهربان از آقای یحیوی خبر دارید؟ قرار بود که فیزیک پیش ۲ رو تا قبل عید آماده کنند قرار بود مثل شما واسه کنکور امسال همه مباحثو آماده کنن ما به ایشون اعتماد کردیم:(  

  نظر شما

  • پاسخ :

   در حال ضبط هستن

 10. حمید

  سلام استاد. استاد من تا الان بسته های دستگاه اعداد و مثلثالت را دیده ام و الان هم حدود ۱۰ دی وی دی از مبحث حد را دیده ام.بعد از پایان حد باید کدوم مبحث را شروع کنم؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   کولاک مشتق و کاربرد انتگرال بدو که یه کم عقبی…

 11. خشایار

  استاد چنتا dvd میشه حدودا؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   ۲۰الی ۲۵ حلقه

 12. بی نام

  استاد مهربان من تموم بسته های اموزشیتون رو خریداری کردم و مطالعه کردم... میخواستم ببینم توی مجموعه ای که در اصفهان در خدمتتون هستن امثال؛امکانش هست بعد از اینکه انتگرال رو تموم کردید برای جمع بندی و حل کردن سوالات کنکور های اخیر من اسم نویسی کنم و بیام سر کلاس؟ در ضمن من خیلی خیلی به شما مدیونم...چه موفق بشم در کنکور و چه نشم..

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله عزیزم امکانش هست

 13. نوید

  سلام تقریبا چند حلقه DVD هست؟؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   حدود ۲۰تا۲۵ حلقه

 14. شهریار

  سلام استاد جان من الان دلم هوری ریخت اینا بقیه درصد هارا چیکار کردند که این رتبه ها را اوردن؟ یک سوال استاد من همه ی بسته هارا خریدم مسلطم به جز دوتا مثلثات را خوندم اما کامل مسلط نیستم و کاربرد را تا نصفه دیدم و انتگرال هم اخرشام به نظرتون الان رو مثلثات کار کنم یا کاربرد

  نظر شما

  • پاسخ :

   شهریار جانم به موازات هم پیش برو هم مثلثات و هم کاربرد مشتق

 15. جاسم کرار

  استاد مهربان سلام. اولن که وقتی دیدم گفتین تعداد حلقه های جمع بندی بین ۲۰ تا ۲۵ تاست خیلی خوشحال شدم چون این نشون میده ک واقعا شما توی این پک کار زیاد کردین وبعد دیدن این مجموعه درصدمون خیلی بالا میاد. حالا سوال من از شما=من تما بسته های شما رو گرفتم ودیدم و حالا منتظر جمع بندیم به نظر شما با کار کردن مجموعه جمع بندی از ۲۵ سوال امار ودیفرانسیل و ریاضی پایه حداقل حداقل حداقل به چند سوال میتونیم راحت پاسخ بدیم؟؟؟پیش بینی خودتون چیه؟(فرض کنید دانش اموز متوسط رو ب بالا هستم) یه دنیا ممنون

  نظر شما

  • پاسخ :

   بیش از ۷۰درصد

 16. پویا

  سلام به استاد عزیز تر از جانم .. خسته نباشی استاد من وقت کمی دارم برای دیدن دی وی دی هاتون اگر کاربرد رو نبینم و انتگرال رو ببینم ، مشکلی پیش میاد ؟ اگه میگید توی جمع بندی ب مشکل میخورم حداقل میشه لطف کنین بگید چه مباحثی از کاربرد رو ببینم که مهم تره ؟ ممنونم استاد مهربان

  نظر شما

  • پاسخ :

   عزیزم انتگرال رو که حتما باید ببینی کاربرد رو هم قسمت های ۱ تا ۵ ضروری هست... حتما بیبن

 17. Sara

  سلام استاد خسته نباشید، اگر که دیفمون متوسط باشه و خیلی تست کار نکرده باشیم و تو این مدت تا دی وی دیتون برسه خط ویژه گاج رو کار کنیم و مجموعه جمع بندیتون رو خوب کار کنیم و در نهایت هم همایش مؤلف خط ویژه شرکت کنیم به چند درصد میشه امید داشت؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   اگه مثلثات کولاک و انتگرال رو تا اون موقع یاد گرفته باشی و جمع بندی و کارهاش رو عالی کار کنی زیر ۵۰ نخواهی بود...

 18. سمیرا

  سلام مهندس مهربان دوست داشتنی من سال گذشته خواهرم تو جمع بندی تهران شما شرکت کرده بود خیلی ازش تعریف می کرد می گفت سر جلسه کنکور تمام حرفای شما میومد تو ذهنش مرسی که این قدر به فکر ما هستید

  نظر شما

  • پاسخ :

   لطف خواهرت و خودت هست سمیرا جان انشالله امسال شما هم سر جلسه کنکور حالت خوب خوب باشه...

 19. نوید

  این بسته احتمال و هندسه هم شامل میشه؟؟؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   خیر نوید جانم

 20. راحله

  استاد سلام من تا اینجا تمام بسته های شما رو دیدم انتگرال رو هم امروز سفارش دادم درصدام خیلی تو قلمچی عالی شده از اسفند تا الان زیر ۷۵ ریاضی نمیزنم(تجربیم) منم بی صبرانه منتظر جمع بندیم

  نظر شما

  • پاسخ :

   مررسی انشالله همیشه موفق باشی راحله(تجربی) عزیزم

 21. میثم

  استاد شنیدم یکی از تخصص های اصلیتون مهربانیزه کردن جمع بندیه دست شما درد نکنه راستی دی وی دی هاتون بی نظیره کاش مابقی دی وی دی های استادای دیگه مثل شما این قدر با سیستم بود مررسی

  نظر شما

  • پاسخ :

   لطف داری میثم جان

 22. نسیم

  استاد عزیزم سلام۲ من واقعا با روش تدریس شما به دیفرانسیل علاقه مند شدم خیلی دی وی دی هاتون عالیه فکر کنم به قول خودتون دیگه تو جمع بندی منفجر کنید منتظر دی وی دی جمع بندی هستممممممممممممم

  نظر شما

  • پاسخ :

   ممنونم نسیم جان انشالله همیشه موفق باشی

 23. سهيل

  استاد سلام، من دیف خیلی سبز زوج هاش رو زدم، پایه رو هم از الگو زدم، البته هنوز درسام کامل تموم نشده...انتگرالم مونده..با مثلثات. استاد با ریاضی متوسط و مشاهده دی وی دی های جمع بندی شما به چه درصدی میشه امیدوار بود... کاش زود تر با سایتتون آشنا میشدم

  نظر شما

  • پاسخ :

   سهیل بسته جمع بندی ۳۰ تا ۴۰درصد در هر وضعیتی که باشی در شما رشد درست خواهد کرد

 24. help

  سلام من از فروردین شروع به درس خوندن کردم آیا می تونم با بسته جمع بندی شما روی مباحث ریاضی مسلط بشم؟بیشتر مباحث رو نخوندم

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله به شرطی که تا پایان اردیبهشت روی مثلثات کولاک و انتگرال مسلط باشی

 25. Mehrad

  سلام استاد . این سه مجموعه ای گفتید قبل جمع بندی کار کنید ( کولاک و مثلثات و انتگرال ) حتما dvd های شما باید کار شده باشه ؟ چون من رو این مباحث تسلط دارم.اگه اینا رو تهیه نکنم مشکلی پیش نمیاد واسه جمع بندی دیگه انشالله ؟۲ ممنون

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه مهرداد جانم اگه بلد هستی به دی وی دی های من دیگه نیازی نداری

 26. ahmadreza

  سلام استاد ! من تا حالا از دی وی دی های شما استفاده نکردم ولی حتما میخوام جمع بندی رو بگیرم ... جزوه ی که با این دی وی دی ها میدین توش درسنامه هم داره یا خیر ؟ بعد لازم هست که کتاب جمغ بندی دیگ بگیرم مثل خط ویژه ؟ بعد شما تاکیدتون روی پایه و مثلثات بود... من تا اینجا توی دیف حد کامل خوندم مشتقم هم خوندم کاربد تازه اولاشم.... بنظر شما انتگرال بخونم با ریاضی پایه و مرور حد مشتق ! یعنی دیگ کاربرد نخونم تا جمع بندی شما بیاد.. این کارو بکنم ؟ یا کاربرد تموم کنم ؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   ۱-بله درسنامه هم داره عزیزم ۲-خیر ۳-کاربرد و انتگرال رو با هم تا پایان اردیبهشت پیش برو...

 27. مهدی

  درود استاد امیدوارم حالتون خوب باشه استاد حال ما اصلا خوب نیست گروه تصمیم گیرنده عاجزانه درخواست تخفیف...

  نظر شما

  • پاسخ :

   چشم یه فکر خوب دارم برای اعضای دوست داشتنی این سایت می کنم...

 28. على

  سلام استاد.ى سوال داشتم میخواستم بپرسم که تا الان هیچى ریاضى نخوندم با دى وى دى جمعبندیتون چقدر میتونم تو کنکور ریاضى بزنم.لطفا کمکم کنید.واقعا امیدى هست؟با تشکر از استاد

  نظر شما

  • پاسخ :

   عرض کردم که در هر سطحی که باشید ۳۰تا ۴۰ درصد باعث پیشرفت شما میشه...

 29. شایان

  سلام استاد من امسال به یه سری دلایل نمیتونم کنکور بدم میخواستم بپرسم برای سال بعد مطالب ریاضی رشته ریاضی خیلی عوض میشه ؟ و سوابق تحصیلی خیلی بیشتر خواهد شد ؟؟؟ و اینکه به نظرتون از الان شروع‌کنم واس کنکور نود وشش یا اینکه برای امتحانات نهایی (چهارم ریاضی) بخونم؟؟ تورو خدا کمکم کنین

  نظر شما

  • پاسخ :

   شایان جانم چیزی عوض نمیشه و بعید می بینم سوابق تحصیلی اهمیتی بخواد داشته باشه با این حال اول امتحانات نهاییت رو خوب پشت سر بذار ،بعد توپ به کنکور۹۶ فکر کن

 30. Reza

  سلام استاد . تو بسته جمع بندی همه قسمتها و نکات گفته شده یا فقط بخشهای مهمتر پر تکرارتر ؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   بخش های مهمتر بیشتر گفته شده...

 31. امیر

  با سلام.استاد من متاسفانه خیلی ریاضی رو سطحی کار کردم و یک ماهی هم هست که ریاضی رو کنار گذاشتم.من که تقریبا رو هیچ کدوم از مباحث ریاضی مسلط نیستم.میتونم از این دی وی دی ها بهره وری داشته باشم.مثلا در درس فیزیک،من بدون اینکه روی دروس تسلط داشته باشم پکیج جمع بندی رو تهیه کردم.و کاملا رو همه دروس سوار شدم.خواهش دیگه ای که داشتم اینه که اگه امکانش هست مثلا ازاین سی حلقه ، پونزده تاشو اواسط اردیبهشت عرضه کنید پانزده تای بعدی سر فرصت اوایل خرداد.اواخر اردیبهشت خیلی زمان حساسی. دو هفته ام دو هفته است

  نظر شما

  • پاسخ :

   امیر جان دی وی دی جمع بندی کمک زیادی بهت خواهد کرد. نگران نباش

 32. kayvan

  مهندس سلام بسته امار کی میاد ؟ تخفیف یاد نره بعد من بسته کولاک و مثلثات رو دیدم و بقیه مباحث رو از روی کتاب خوندم و بعد بسته جمع بندی بگیرم خوبه ؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   آره عزیزم

 33. mehraban704

  ,jhcvjhvkhv

  نظر شما

 34. شبنم

  سلام استاد من همه ی دی وی دی ها رو به جز مشتق وکاربرد خریدم .مثلثات ودستگاه اعدادونصفی از کولاک رو فقط از رو جزوه کامل خوندم ولی تست نزدم این که تست نزدم مشکلی نیست یا حتما باید تست هاشو میزدم؟؟؟؟؟ واینکه حتی اگه دی وی دی های مشتق وکابرد رو بخرم حتی وقت نمیکنم نگاه کنم شما توی جمع بندی به اندازه ای کافی مشتق وکابرد رو کامل گفتین یا حتما باید خود دی وی دی هاشو دیده باشم؟؟؟؟؟اخه میدونم که ازمشتق سوال زیاد میاد با نگاه کردن دی وی دی های جمع بندی میشه به سوال هاش جواب داد؟؟؟؟؟ببخشد زیاد سوال پرسیدم اخه یکم نگرانم

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله که براتون مشکلی پیش نیاد...

 35. ahmadreza_mo71

  استاد حقیقت من امسال غیر حضوری گرفتم و فقط فقط از روی کتاب شما جلو رفتم حالا بماند که چقد دهنم سرویس شد بدون معلم خودمو تا اینجا اوردم :D حالا من تازه اول کاربردم و هنوز انتگرال نخوندم ! شما گفتین فقط اگه قرار جمع بندی بگیریم فقط انتگرال و پایه رو بگیریم بخونیم ؟ بنظر شما انتگرال خودم بگیرم از روی کتاب تون بخونم ولی دی وی دی کاربرد بگیرم بهتر نیست ؟ اول خردادم جمع بندی میگیرم ! راستی خیلی دوستون دارم استاد تو شهرستان ما یه دبیر مثل شما نیست (مثل شما که چه عرض کنم یه انگشتون هم نیستن :| ) اون دوستانی کف پشت شما حرف میزند بدون ما بچه شهرستانیا ارزمون استاد مهربان دبیر ما بود... قدرشو بدونید ۳>

  نظر شما

  • پاسخ :

   عزیزم انتگرال رو خودت بخون کاربرد رو دی وی دی هاش رو تهیه کن انشالله جمع بندی رو هم بگیر...

 36. mesbah67

  سلام استاد مهربان باتوجه به این که اکثر بچه از روش سه روز یکبار قلمچی واسه جمع بندی استفاده میکنن میشه روش استفاده از پکیج جمع بندی رو باتوجه به اون هم بگید راستی باید از شما تشکر کنم چون از وقتی با دیویدی های شما آشنا شدم حدود ۴۰ درصد تو ریاضی پیشرفت داشتم خیلی ممنون

  نظر شما

  • پاسخ :

   خدا رو شکر عزیزم

 37. حمید

  سلام استاد هنوزروزدقیق انتشاربسته جمع بندی مشخص نیست

  نظر شما

 38. ahmadreza_mo71

  خطا در عملیات پرداخت ! عملیات پرداخت با موفقیت به پایان نرسیده است !|IssuerDown_Slm دبیر جون میشه یه چک کنید ببینید چی شد ! خرید به نام : سید احمدرضا مصطفوی

  نظر شما

  • پاسخ :

   پول به حساب شما واریز برگشت داده شده دوباره خریدت رو انجام بده....

 39. علیرضا

  استاد یعنی دیه تابع و آمار نمیاد پکش به صورت جدا؟؟؟  

  نظر شما

  • پاسخ :

   عزیزم خرداد

 40. شيما

  سلام استاد جونم روزتون مبارک استاد " تخفیف " اعضا سایت تا کی هست؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   فقط تا پایان هفته

  • ناشناس

   سلام استاد خسته نباشین.من مشتق و کاربرد و انتگرال کامل خوندم وپایمم تقریبا قوی هست خواستم بدونم از الان تا وقتی دیویدی های جمع بندی میاد چی کار کنم؟ بعد تخفیفم برای اعضای سایت دارین؟

   نظر شما

   • پاسخ :

    دوره کن عزیزم بله

 41. 177298

  سلام برمرددیفرانسیل ایران استاداگه تاآزمون جامع ۷خردادسنجش کولاک،مثلثات،حد،پیوستگی،مجانب وانتگرال روبخونم وازاون به بعد جمع بندی رو بخونم به نظرتون چطوره؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   عالی عزیزم...

 42. وحید

  سلام استاد اگه تا آزمون جامع ۷خرداد سنجش کولاک مثلثات حد پیوستگی مجانب و انتگرال روبخونم وبعد از اون جمع بندی ومشتق رو به موازات هم بخونم خوبه؟؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   عالی فقط بدو....

 43. حمید

  سلام استاد میشه روز دقیق انتشار بسته جمع بندی رو مشخص کنید ممنون این قدر خوبید که برای انتشار بسته های شما لحظه شماری می کنم

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله آخر اردیبهشت

 44. امین

  استاد فقط خواستم از تون خواهش کنم سریعتر تمومش کنید.خواهشا.خواهشا.خواهشا...استاد اگر انتگرال نخونده باشم میتونم از چمع بندی قسمت انتگرال هم استفاده کنم.واقعا وقت ندارم.

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه امین جان انتگرال رو قبلا حتما باید خونده باشی

 45. Reza

  درود استاد . من بسته کولاک و مثلثات شما رو تهیه کرده بودم. روی مباحث دیگه ی تقریبا مسلط ام . فقط مبحث حد و مشتق یه کم مشکل دارم . با این dvd های جمعبندی شما میشه به تسلط خوبی رسید تو این دو بخش ؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله عزیزم

 46. شاهین

  سلام استاد،شرط استفاده از این دی وی دی ها مطالعه انتگرال و مثلثات یا صرفا یک توصیه است.در درس هایی مثل حد دنباله مشتق هم باید قبل از تهیه ی جمع بندی تسلط داشت.به دلیل ذیغ وقت عرض میکنم.ممنون

  نظر شما

  • پاسخ :

   طبیعیه هر چی روی موضوعات قبلی بیشتر تسلط داشته باشید نتیجه بهتری می گیرید.

 47. ahmadreza_mo71

  سلام استاد ! خسته نباشین بسته های کولاک و کابرد تهیه کردم واقعا عالی بودن ای کاش زودتر تهیه میکردم،از این که انقد به قوا هم پست کردید متشکرم ! ولی متاسفاه هنگام پست جزوه های شما بعضی از صفحاتش خیلی له شده :D میشه pdf جزوه ی کولاک و کاربرد بهم بدین ؟ تو ارتباط با شما هم یه پیام دادم ولی جواب ندادید !

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه متاسفانه عزیزم

 48. ali263reza7763

  سلام ۲استاد مهربان خودمون.من الان دیفرانسیل و ریاضی پایه رو تموم کردم.و تحلیلی رو کامل خودم خوندم.ولی زیاد راضی نیستم از خودم.با تهیه دی وی دی های جمع بندی ریاضیو چند درصد میتونم بزنم تقریبا؟میخوام اگر نمیتونم خوب بزنم تو این وقت کمی که مونده تا کنکور ریاضی کار نکنم دیگه....

  نظر شما

  • پاسخ :

   ۳۰ تا ۴۰ درصد به رشد شما کمک می کنه

 49. صبا

  من توی آزمون آخریه ی سنجش ریاضی رو ۱٫۲ درصد زدم چی کار کنم به نظرتون؟؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   حجم زیادی از تست های اون آزمون مثلثات و پایه بود دویسته مثلثات و کولاک رو حتما تهیه کن و با دقت ببین

 50. sepideh01

  سلام استاد٬ خسته نباشید.واقعا ممنون از زحماتتون.میخواستم ببینم انشاالله بسته جمع بندی تا اخر این ماه به دستمون میرسه؟ اخه مشاوره ونوس بهم گفت تا کنکور امسال اماده نمیشه! ویه سوال دیگه به نظرتون بقیه بسته ها مثل کاربرد مشتق و انتگرال را از سایت خودتون بگیرم یا فرقی نمیکنه از موسسه ونوس هم بگیرم؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   فقط از سایت خودم جمع بندی هم حتما به امسال میرسه.

 51. علی

  سلام استاد٬ من همه مباحث تا حد مجانب پیوستگی و مشتق را ازکتابتون خوندم و علاوه بر تستای کنکور تستای فرد تالیفی را هم کارکردم و تقریبا مسلط ام٬کاربرد مشتق و انتگرال ازبسته دی وی دی تازه دارم کار میکنم به نظرتون اگه بعدا بسته جمع بندی تهیه کنم بازم لازمه دوباره جزوه های مبحث حد و مشتق هم بخرم؟ (خیلی لازم میشن؟ ) - ممنون از وقتیکه برامون میذارید

  نظر شما

  • پاسخ :

   مشتق به دلیل اهمیت وحشتناکش اگه بتونی تهیه کنی خیالم راحت تره

 52. سینا

  عرض سلام و ادب خدمت استاد ارجمند ۲   یه سوال داشتم از حضورتون بعد از این که کنکور ۹۵ تموم شه فروش بسته جمع بندی هم از رو سایت برداشته میشه و میره برای سال اینده یا اینکه در امکان تهیه اش مثلا در ابتدای سال تحصیلی جدید هم هست ؟ ممنون۲

  نظر شما

  • پاسخ :

   امکان تهیه اش همیشه بعد از تولید هست و روی سایت خواهد بود

 53. ali263reza7763

  سلامی دوباره مهندس جمع بندی حد اکثر کی اماده میشه؟ تستای داخل و خارج کشور چند سال اخیر کامل تحلیل میشن؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   عزیزم آخر اردیبهشت از ۸۹ تا ۹۴ داخل و خارج همه حل میشه

 54. k1

  سلام بسته جمع بندی کی منتشر میشه ؟۲ وقتی نمونده هااااااا سریع باش مهندس

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله آخر اردیبهشت یه جمع بندی دارم براتون آماده می کنم ازش لذت ببرید...

 55. مينا

  سلام استاد.با توجه به مدت زمان دو هفته ای که مونده به انتشار بسته جمع بندی و کمبود وقت و منی که در حد مرگ استرس دارم.برای استفاده حد اکثری از این جمع بندی،تهیه دو بسته مثلثات و انتگرال کافیه.شرط این دو بسته اس، درسته!؟.یا بدون گرفتن این بسته هاهم میشه استفاده کرد.مباحث دیگه کاملا مورد بررسی قرار گرفتند.کلا اگه میشه باید نباید های قبل جمع بندی با توجه به این وقت کم بگید.من خیلی تعریف جمع بندی هاتون شنیدم(این که ریز نکاتم توش بررسی میشه).ممنون

  نظر شما

  • پاسخ :

   عزیز دلم مثلات و کولاک رو حتما تا قبل از جمع بندی ببین و اگه وقت می کنی انتگرال

 56. امیر مهدی

  سلام استاد تو رو خدا اگه امکانش هست بدون تهیه این سه بسته هم از جمع بندی استفاده کرد بهمون بگید.من سر درس های دیگه کلی رو بسته های جامع وقت گذاشتم اما نیاز نبود با جمع بندی هاشون هرچه که نیاز بود یاد گرفتم.خواهشا استاد بحث هزینه اش نیست.برای وقتش میگم.اینم میدونم که کمبود وقت من ارتباط به کسی نداره تقصیر خودمه و از ماست که برماست و....ممنون میشم جواب بدید

  نظر شما

  • پاسخ :

   کولاک و مثلثات رو حتما بگیر...

 57. سامان

  سلام استاد،امکانش هست یه بسته لوح فشرده هندسه تحلیلی ترجیحا جمع بندی از یکی از همکاراتون بهم معرفی کنید.اگر خودتون قصد انجامش رو ندارید.ممنون

  نظر شما

 58. سید

  سلام استاد....خسته نباشی!!!!من الان همه ی بسته های شمارو به جز کولاک دیدم و منتظر جمع بندی ام!!!به نظر شما تا اون موقع کدوم قسمت هارو دوره کنم؟؟؟؟و به نظر شما من که همه بسته هارو دیدم با دیدن جمع بندی موضوعات ریاضی پایرو چند میزنم؟؟؟؟ممنونم از زحماتت استاد...

  نظر شما

  • پاسخ :

   یه بار دیگه بخش هایی رو که مشکل داری رو ببین تا جمع بندی آماده بشه…...

 59. ahmadreza_mo71

  استاد شما نمایشگاه کتاب غرفه ی ونوس یا تخته سیاه میاین ؟ اگه میاین من از شهرستان میام تهران شما رو ببینم :(

  نظر شما

  • پاسخ :

   درگیر دی وی دی جمع بندی هستم ممکنه به نمایشگاه نرسم...

 60. علي نظري

  سلام مهندس دوستای پارسال من خیلی از همایش شما تعریف کردن بی صبرانه منتظر دی وی دی جمع بندی هستم تا بترکونم

  نظر شما

  • پاسخ :

   انشالله برای شما هم مفید باشه

 61. هانيه كنكوري

  مهندس حرف نداره تدریستون من دی وی دی هاتونو دیدم و خیلی پیشرفت کردم ریاضیمو مدیون شما هستم مطمئنم جمع بندی شما بهترینه خیلی دوستون دارم

  نظر شما

  • پاسخ :

   مرسی هانیه جان

 62. مرسده

  من یه دانش اموز تجربیم از دی وی دی هاتون استفاده کردم و خیلی کمکم کرده جمع بندی برای ما هم هست؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله عزیزم حتما تهیش کنید خیلی به شما کمک خواهد کرد...

 63. مجيد عزيزي

  سلام من خواهرم پارسال تو همایش شما بود و درصد خیلی خوبی تو کنکور زد، و همیشه هم میگه مهندس مهربان کمکم کرد تا این درصد رو زدم من به ریاضی علاقه نداشتم ولی شما منو علاقمند کردین بی صبرانه منتظر جمع بندی هستم تا مباحث رو تا الان که خوندم یه دوره کرده باشم

  نظر شما

  • پاسخ :

   مرسی از محبت شما

 64. مائده از تهران

  استاد اگه تا الان خیلی خوب نتونسته باشم جمع بندی کنم با دی وی دی جمع بندی میتونم؟؟؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله کمک زیادی به شما می کنه

 65. وحید

  سلام مهندس چند روز دیگه مونده آماده شه.وقت نیست.استرس گرفتم...

  نظر شما

 66. ali263reza7763

  استاد اردیبهشتم اخراشیم اینشالله که خسته نباشین و زود تر بسته جمع بندی بیاد بیرون.فقط یک خواهش تورو خدا تخفیف هایی که الان گذاشتین برای بسته جمع بندی هم حتما بذارین.....

  نظر شما

 67. ahmadtaheri05

  سلام میشه منابع جمع بندی دروس مختلف رو معرفی کنید

  نظر شما

 68. ahmadtaheri05

  سلام تخفیف نداره؟واقعا؟

  نظر شما

 69. حمید

  سلام استاد میشه بگید جمع بندی در کدوم مرحله اماده سازیه اخه یک خورده دل نگرون هستیم که دیربشه۲

  نظر شما

  • پاسخ :

   نگران نباش اصلا

 70. ارسلان

  با سلام ارسلان هستم رشته ریاضی من متاسفانه دیر با شما آشنا شدم و از آموزش هاتون استفاده نکردم، به نظرتون محصولتون میتونه مفید باشه برام؟ راستی برای امتحانات نهایی توصیه ای دارید بهمون بکنید؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله عزیزم اول از همه بسته کولاک رو تهیه کن...

 71. ahmadreza_mo71

  استاد جونم من تو یه هفته کولاک تموم کردم دهنم سرویس شد البته :D شما انقد خوب و با انرژی تدریس میکردید من همیشه شوق داستم قسمت بعد رو هم ببینم ! :D انقدر شما خوبین که دانش اموز عاشق درس سختی مثل ریاضی میشه ^_^   استاد من اگه جمع بندی از ۲۵ خرداد شروع کنم دیر نمیشه ؟ :(

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه عزیزم یک ماه برای جمع بندی کافیه...

 72. آرمان

  سلام استاد واقعا ببخشید که سوالم رو اینجا مطرح میکنم ولی به نظرتون نیاز دارم ۲من هم دی وی دی هاتون رو تهیه کردم هم کتاباتون رو اما متاسفانه نرسیدم تا الان تکمیلشون کنم برای اینکه بتونم تو امتحان نهایی نمره قابل قبول بیارم چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید آیا کتابی مد نظتون هست مخصوص امتحان نهایی؟ممنون میشم جواب بدید

  نظر شما

  • پاسخ :

   برای امتحان نهایی دو سه تا امتحان نهایی حل کن حله...

 73. حمید

  سلام استاد اخر اردیبهشت نزدیکه قولتون که یادتون نرفته انشاالله جمع بندی اماده شده دیکه

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه عزیزم نگران نباشید...

 74. علی

  با سلام خدمت استاد گران قدر خواستم بفرمایید مدت زمان سی دی کلا چند ساعت هست وبچه های تجربی روزی چند ساعت با جمع بندی شما کار کنند تا به یک نتیجه معقول برسند

  نظر شما

  • پاسخ :

   چند روز دیگه مفصل دربارش صحبت می کنم...

 75. سهیل

  استاد کی آماده میشه؟؟

  نظر شما

 76. ارسلان

  استاد صبرم لبریز شد دیگه دارم کمک کم از آماده شدن جمع بندی نا امید می شم . استاد من دیفرانسیل رو به کمک کتاب هاتون و دی وی دی ها دو بار مرور کردم اما ۱۰ روزه یادم میره چیکار کنم.

  نظر شما

  • پاسخ :

   نگران نباش جمع بندی درستش می کنه....

 77. reza64

  سلام میشه یک تاریخ دقیق برای جمع بندی بگید می خواهم ببینم به سنجش بعدی میرسه؟

  نظر شما

 78. ali263reza7763

  ۲مهندس کم کم دارم نا امید میشم میشه بگین این بسته دقیقا کی اماده میشه

  نظر شما

  • پاسخ :

   نگران نباش عزیزم در حال آماده شدن هست...

 79. حدیثه

  سلام استادخسته نباشید میخواستم بپرسم جزوه ی جمع بندی تون دقیقا چن تا dvdداره واگه الان بگیریم میرسیم کامل بخونیمش

  نظر شما

  • پاسخ :

   ۱۲۰ صفحه حتما میرسی عزیزم...

 80. احمدرضا

  سلام استاد،فقط میخوام بگم ک ممنونم ک هستید همین،ضمناً روش مطالعه در ماه مبارک رمضان ک روزه هستیم رو بفرمایید ک چ زمان هایی از دی وی دی هاتون استفاده بکنیم.

  نظر شما

  • پاسخ :

   روزی ۲ حلقه و هر وقت که حالت خوب بود ببین...همین

 81. سیامک

  سلام استاد.من کتابای دیفرانسیل ۱و ۲ وریاضیات پایتون رو خوندم.الان باتوجه به اینکه وقتم کمه .فقط دی وی دی های جمع بندیتون رو تهیه کنم کافیه یا کولاک مثلثاتم لازمه؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   کولاک و جمع بندی فقط عجله کن دیر نشه

 82. محمد

  سلام بر مهندس محمد مهربان عزیز. من توانیی تهبه همه ۲لوح های شما را ندارم کافیه که کتاب هاب شما را فقط با این پک تهیه کنم..مثلا من مبحث مشتق را فقط از روی این لوح ها بخوانم بعد وارد کتاب شوم یا لازمه که پک مشتق یا مباحث دیگه رو تهیه کنم ...

  نظر شما

  • پاسخ :

   فقط حد و پیوستگی و مجانب رو به عنوان پیشنیاز فبلش تهیه کن

 83. شهریار

  سلام استاد من دانش اموز رشته تجربی هستم وقبلا هم از دی وی دی های شما استفاده نکردم می تونم از بسته جمع بندی شما بهره ببرم؟یا باید از دی وی دی هاتون قبلا استفاده کرده باشم

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله عزیزم ۱۰۰درصد

 84. زهرا

  عرض سلام وخسته نباشید ۰استادآیا تو این جمع بندی مباحث هندسه ۱و آمار هم وجود داره؟ راستی این دی وی دی ها فقط واسه تجربیاس؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله عزیزم به درد بچه های تجربی هم خیلی می خوره-آمار هست ولی هندسه ۱ خیر

 85. زهرا

  استاد آیا جمع بندی آماده شده؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله عزیزم میتونی از سایت تهیه کنی

 86. زهرا

  استاد ریاضیم خیلی ضعیفه و از هیچ گونه دی وی دی هم استفاده نکردم ۰میخواستم بدونم که آیا به درد دانش آموزان سطح خیلی پایین هم میخوره؟ یعنی میتونم بدون تهیه دی وی دی دیگه ای از مطالب موجود در جمع بندی استفاده کنم؟ آیا برای قبل از تهیه ی این جمع بندی شما پیشنهادی دارید؟ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

  نظر شما

  • پاسخ :

   بله عزیزم خیلی میتونه بهت کمک کنه

 87. زهرا

  کاش یه دی وی دی ام میبود که نکات پایه ریاضی رو اموزش میداد تا راحت بشه مطالب وروش هایی که تو جمع بندی هست رو درک کرد و ازش سر در اورد ۰استاد ایا همچین کتاب یا دی وی دی هس ؟ حجمش خیلی کم باشه ها

  نظر شما

 88. زهرا

  باسلام۰استاد اینکه فرمودید قبل تهیه جمع بندی، دی وی دی های مثلثات و کولاک رو تهیه کنیم منظورتون کنکور اکتیوپایه که شامل (کولاک- مثلثات) هستش بود یانه منظورتون ریاضی پایه کولاک که شامل(دیفرانسیل) هستش +ریاضی مثلثات که مجموعه ی جدا از ریاضی پایه کولاک هستی رو فرمودین جدا جدا تهیه کنیم؟ رشتم تجربی هستش پس قطعا ریاضی پایه کولاک که شامل دیفرانسیل هستش به دردم نمیخوره ۰ایا کنکور اکتیو پایه که شامل کولاک و مثلثات هستش همون ریاضی پایه کولاک +ریاضی مثلثات هستش؟ البته با توجه به قیمت هاش فک نکنم یکی باشه ۰ با توجه به رشتم ریاضی مثلثات هم نیازه که جدا تهیه کنم؟خواهش میکنم لطف کنید کامل و سریع پاسخم رو بفرمایید ۰سپاس راستی چرا فرمودین که حق حذف کولاک مثلثات و انتگرال رو نداریم ؟اصلا نمیدونم برای اینکه مثلثات رو بتونم از دی وی دی ها خوب یاد بگیرم چه مباحثی از ریاضی رو بلد باشم و نمیدونم اگه بخرمش به دردم میخوره یانه؟ چون از ریاضی چیزی حالیم نیس و برای کنکور فقط جمع بندی شما رو تهیه میکنم +پیشنهادتون برای درک بهتر جمع بندی۰عذر میخوام خیلی تایپیدم ۰ولی خب نگرانم نگراااااااااان و شدیدا هم استرس دارم و میخوام باگرفتن پاسخ سوالاتم از استرس و نگرانی هام کم کنم

  نظر شما

 89. زهرا

  سلام استاد شما برای هندسه ۱و آمار هم دی وی دی دارین؟ تورو خدا زود تر جواب سوالاتمو بفرمایید میخوام خیلی زود دی وی دی هارو تهیه کنم۰مچکرم

  نظر شما

  • پاسخ :

   نه عزیزم

 90. زهرا

  استاد اگه اشتباه نکن تو برنامه کنکوری فرمودید که این جمع بندی حدودا ۷۰درصد سوالات تجربی رو پوشش میده ۰اینی که فرمودید یعنی این جمع بندی برای تجربیا کامل نیس ؟!

  نظر شما

 91. سارا

  سلام وعرض ادب .میشه بفرمایید دی وی دی جمع بندی برای کنکور۹۷کی آماده میشه.آیا قراره دی وی دی جمع بندی برای کنکور ۹۷آپدیت بشه؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   همین بسته خواهد بود تغییر نداریم

 92. پشت کنکوریـــــــــــ

  سلام.آپدیت شده این دی وی دیا برا کنکور۹۷میاد؟

  نظر شما

  • پاسخ :

   نیلزی به آبدیت نیست نه کتاب عوض شده نه کنکور از همین ها استفاده کن

 93. ا

  سلام استاد اگر این دی وی را کلش رابا امار ببینیم وهیچی بلد نباشیم چند درصد میزنیم

  نظر شما

  • پاسخ :

   ۱۰۰

نوشتن نظر


Warning: Illegal string offset 'rules' in C:\inetpub\vhosts\m-mehraban.com\httpdocs\wp-content\themes\mehraban19\functions\filters.php on line 190

Warning: Illegal string offset 'rules' in C:\inetpub\vhosts\m-mehraban.com\httpdocs\wp-content\themes\mehraban19\functions\filters.php on line 191
<